DY-P1 motorni tricikl sa zračnim hlađenjem 150cc 175cc 200cc ceradni teretni bicikl s krovnim pokrovom polu-kabina teretni motocikl s tri kotača s krovom









DY-P1 motorni tricikl sa zračnim hlađenjem 150cc 175cc 200cc ceradni teretni bicikl s krovnim pokrovom polu-kabina teretni motocikl s tri kotača s krovom
| artikal | vrijednost |
| Koristiti za | Teret |
| Vrsta vožnje | Motorizovani |
| Tip tijela | Otvorena |
| Ovjera | ISO9001 |
| Vlast | & gt; 800W |
| napon | 12V |
| Pomak | 111 - 150 ccm |
| Naziv robne marke | DAYANG |
| Mjesto podrijetla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3.3m*1.3m*1.5m |
| Ime proizvoda | Teretni tricikl |
| Boja | Crvena |
| Motor | 150cc zračno hlađeno |
| chasis | 40*80 |
| Veličina kartonske kutije | 1.8m*1.3m |
| amortizer | 50 |
| Guma | 4.50-12 |
| Kotač | 3 Kotač |
| Gorivo | Benzinski |
| Baterija | 9A |
Popularni tagovi: teretni motocikl s tri kotača s krovom, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visoke kvalitete, na prodaju













