2021 novi dizajn popularni stil dizelska polukabina teretni tricikl na tri kotača motocikl Moćni tricikl visokih performansiDizelski motorni motorni teretni tricikl







| artikal | vrijednost |
| Vrsta vožnje | Motorizirana |
| Tip tijela | Otvorena |
| Ovjera | CCC, ISO9001, ISO14001 |
| Vlast | & gt; 800W |
| napon | 12V |
| Pomak | 201 - 250 ccm |
| Naziv robne marke | DAYANG |
| Mjesto podrijetla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3.3m *1.3m*1.3m |
| Ime proizvoda | Teretni tricikl |
| Boja | Crvena |
| Motor | Vodeno hlađenje |
| Vrsta goriva | Dizel ulje |
| Maksimalna brzina | 65 km/h |
| Guma | 5.00-12 |
| Veličina kartonske kutije | 1.8*1.2m |
| Kočnica | Bubanj kočnica |
| Nosivost | 800 kg |
| Stražnja osovina | Polu-plutajući |
Naša tvrtka Beiyi pridržava se poslovnog načela&"prvo kvaliteta, prvo kupac, poštena konkurencija i dobrobit društva [GG", te na sveobuhvatan način provodi aktivnosti upravljanja kvalitetom.
Obratite pozornost na poboljšanje svijesti o kvaliteti i sveobuhvatnu razinu upravljanja svim zaposlenicima kako biste osigurali stabilnu kvalitetu proizvoda i zadovoljstvo kupaca.
Ne znaju svi proizvođači temeljnu tehnologiju motocikala na tri kotača, znate li?
1. Struktura šasije motocikla s tri kotača.
2. Dizajn stražnjeg ovjesa.
3. Dizajn strukture usmjerene kontrole.
4. Dizajn izgleda dijelova.
5. Dizajn ključnih komponenti.
6. Glavni projektanti.
Samo proizvođač može vam ponuditi najkvalitetniju uslugu i najnižu cijenu, slažete li se?
1. Proizvođači mogu pronaći najbolje resurse.
2. Dobri proizvođači mogu dobiti najnižu cijenu.
3. Najbolji resursi + najniža cijena + najbolji dizajn=najkvalitetniji proizvod.
4. Proizvođač odlazi izravno veletrgovcu radi skraćivanja međuveza.
5. Uživajte u najboljoj postprodajnoj usluzi i najizravnijoj komunikaciji.
Koje su obvezne kontrole na motociklima s tri kotača u Kini?
1. Pristup proizvodnji. Zemlja ima vrlo stroge zahtjeve prema industriji motocikala. Mora imati određeni temeljni kapital (najmanje 80 milijuna), određenu proizvodnu opremu, određenu opremu za ispitivanje i određenu tehničku podršku.
2. CCC certifikat. Svaki se model mora prijaviti Nacionalnom ispitnom centru radi testiranja prije nego što se može prodati.
3. Jednostavno rečeno, pristup proizvodnji znači da morate imati proizvodne kapacitete. CCC certifikat zahtijeva da budete standardni za svaki proizvod koji proizvodite, a mogu se prodavati samo kvalificirani proizvodi.
Popularni tagovi: motorni teretni tricikl s dizelskim motorom, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visoke kvalitete, na prodaju













