DY-P1 Vruća prodaja modela tricikla tereta u Angoli s motorom od 150ccm-L
Angolski motor od 150ccm vruća prodaja modela teretnog tricikla
Motor od 150 ccm, okvir kobilice 40*80, 1.8m*1,3 m valjajući teretni prostor na sjevernoj strani, Angolin model trocikla za prijevoz tereta,
Changan mali afterburner s punim plovcima, prednjim i stražnjim zajedničkim izmjenjivim gumama od 5,0 tri kotača,
50 vrsta amortizera s vanjskim oprugama, prednji fiksni odbojnici, 9A baterija
DY-P1 Motorizirani tricikl motora hlađen zrakom 150ccm 175ccm 200ccm Tarpaulin Cargo Bike s Sunroof polu kabinom
| stavka | vrijednost |
| Koristi za | Tovar |
| Vrsta vožnje | Motorizirana |
| Vrsta tijela | Otvoren |
| Certificiranje | ISO9001 |
| Moć | > 800W |
| Voltaža | 12V |
| Istisnina | 111 - 150ccm |
| Zaštićeno ime | DAYANG |
| Mjesto nastanka | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3,3m*1,3m*1,5m |
| Naziv proizvoda | Tricikl tereta |
| Boja | Crven |
| Motor | 150ccm hlađen zrakom |
| šasija | 40*80 |
| Veličina kutije za teret | 1.8m*1,3m |
| amortizer | 50 |
| Guma | 4.50-12 |
| Kotač | 3 kotača |
| Gorivo | Gaoline |
| Baterija | 9A |
Motorizirani tricikl motora hlađen zrakom 150ccm 175ccm 200ccm Tarpaulin Cargo Bike s Sunroof polu kabinom
Motorizirani tricikl motora hlađen zrakom 150ccm 175ccm 200ccm Tarpaulin Cargo Bike s Sunroof polu kabinom
Tvornice; karakteristika
1.DAYANG se fokusira na gorivo teret 3 kotača motocikla, može napraviti 3.000 kg kapaciteta opterećenja tricikli.
BEIYI se fokusira na stražnju osovinu i obrnutu kutiju zupčanika, može napraviti 5,ooo sposobnost opterećenja tricikl stražnje osovine.
Mi smo tvrtka Grup, koja prodaje oko 150.000 tricikla i 500.000 setova tricikl dijelova svake godine;
2. Prilagođeni motori iz pomoćnih tvornica ZONGSHEN, LIFAN, YINXIANG i WANHU;
3. Svi okviri su zavareni manipulatorom, bez lažnog zavarivanja, bez nedostatka zavarivanja, dva puta svjetlije boje;
4. Originalna tvornica smještena u Chongqingu, zreli proizvodni sustav
5. Bez obzira gdje ste kupili svoje posljednje setove goriva teret tricikl, mislimo da ih možemo učiniti i za vas, 99%.
Glavni dijelovi, okvir, nosač i stražnja osovina su samostalni, a kvaliteta se može bolje kontrolirati. Trošak se također može minimizirati.
Sveobuhvatna serija proizvoda, uključujući osobne automobile, kamione i potpuno zatvorene serije
Domaće tržište pregledalo je kvalitetu proizvoda kako bi se osiguralo da kvaliteta izvezenih modela bude savršenija.
Prošao je domaći pristup, 3C, zaštitu okoliša i ISO9001 certifikat.
Popularni tagovi: super snaga 3 kotača teretni motocikl, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visoke kvalitete, za prodaju












