DAYANG 200ccm Tricikl benzina hlađen vodom za teret dobre kvalitete 2021 Super dizajn benzinski tricikl 200CC tricikl Benzin Jaka isporuka tricikla za punjenje 3 Wheeler









| stavka | vrijednost |
| Koristi za | Tovar |
| Vrsta vožnje | Motorizirana |
| Vrsta tijela | Otvoren |
| Certificiranje | CCC |
| Moć | > 800W |
| Voltaža | 12V |
| Istisnina | 151 - 200ccm |
| Zaštićeno ime | DAYANG |
| Mjesto nastanka | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3,1*1,3*1,3m |
| Naziv proizvoda | Tricikl tereta |
| Boja | Zelen |
| Motor | 175ccm,Zračno hlađenje |
| Šasija | 40*80 |
| Stražnja osovina | Intergral booster bubanj 180 |
| Prednji amortizer | 50 |
| Prednja kočnica | Bubanj |
| Prednja/stražnja guma | 5.00-12/5.00-12 |
| Veličina teretnog prostora (L*W)(M) | 1.8*1.3 |
| baterija | 9Ah |
1). Pokreće ga motor za hlađenje zraka od 200 kubika sa stabilnim performansama, snažnijom i niskom stopom kvara.
2). Snaga motora može se odabrati: 150cc / 200cc / 250cc
3). Snažan prednji šok, bolji učinak apsorpcije amortizera
4). Jaka teretna kutija, teška nosivost
5). S platnom kabine vozača i teretne kutije zaštitite vozača i teret od kiše i prašnjavog
6). Kina top1 elektroforeza i slikarska tehnologija
7). Prihvaćene narudžbe ODM-a
naše prednosti
1) Imamo 12 godina iskustva, naši klijenti uglavnom u jugoistočnoj Aziji, Africi, Južnoj Aziji;
2) Dvije tvornice, ispunjavaju sve vrste zahtjeva;
3) Tvornička utičnica, osigurati najnižu cijenu;
4) PRIHVAĆENE ODM narudžbe, naši proizvodi se dobro prodaju unutar Kine, Sada također pozdravljamo ODM narudžbe u inozemstvu.
5) Dobavljač trgovinskog jamstva, omogućujući vašim tvrtkama da trguju s povjerenjem;
Oznaka: tricikl za putnike, električni tricikl putnika, zatvoreni motocikl na 3 kotača
Popularni tagovi: jaka isporuka tricikla za utovar 3 kotača, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođena, visoka kvaliteta, za prodaju












