2021. nova proizvodnja zatvorenog kamiona s motoriziranom ručkom i kamionet na volanu za teretni automobil PC policijski tricikl sa zatvorenom kabinom tricikl kamionet








| artikal | vrijednost |
| Koristiti za | Teret |
| Vrsta vožnje | Motorizirani |
| Tip tijela | Zatvoreno |
| Certifikacija | CCC |
| Vlast | & gt; 800W |
| napon | 12v |
| Pomak | 201 - 250 ccm |
| Naziv robne marke | DAYANG |
| Mjesto podrijetla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 2600*1130*1200 mm |
| Ime proizvoda | Teretni tricikl |
| Boja | Prilagođeno |
| Motor | Vodeno hlađen |
| Vrsta motora | Jednostruki cilindar 4-taktni |
| Nosivost | 500 kg |
| Guma | 5.00-12/5.00-12 |
| Vrsta goriva | Benzin Benzin |
| Kočnica | Bubanj kočnice |
| Maksimalna brzina | 65 km/h |
| Kotač | 3 Kotač |
Popularni tagovi: Tricikl kamion sa zatvorenom kabinom, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeni, visoke kvalitete, na prodaju














