
kiper cargo tricar
Kvalitetni dijelovi
1. Diferencijalni mehanizam u osovini može prilagoditi brzinu okretanja stražnjih kotača kako bi smanjio petu i bio udobniji za vas, ima dvije vrste, puna plutajuća osovina i polu-plutajuća plutajuća osovina su praktičnije za popravak i bolji kapacitet opterećenja
2. Motor: jedan je od najvažnijih dijelova tricikla, koristimo DAYANG vodeno hlađenje s rashladnom perajom koja povećava područje hlađenja, vodeno hlađenje je bolje od zračnog hlađenja, više je uravnoteženo i surađuje s rashladnim ventilatorom, pazite da motor radi na najboljoj temperaturi motor postavljen između dva spremnika za vodu povezan je s cijevima za vodu postaje cirkulacija vode .ispod motora ima postolje spojeno gumenim prstenom i opružnom podloškom izaziva udar čine da se osjećate ugodnije dok vozite

Osam optimizacija dizajna
1. Izvorni dizajn strukture šasije je razumniji, veće čvrstoće, izdržljiviji, što povećava sigurnost vozila
2. Motor ima opružni spoj koji je udobniji i lakši za zamjenu
3. Kutija za baterije može se instalirati od 18A do 32A i može se zamijeniti po želji, štedeći brige i praktično
4. S naslonom za ruke i kutijom za alat za jednostavno nošenje
5. S mehanizmom naknadnog sagorijevanja za lakše penjanje
6. Tricikl je podebljan i zavaren robotom plus ručnim zavarivanjem, što čini ukupnu čvrstoću jačom
7. Dizajn međuosovinskog razmaka je razumniji kako bi se spriječile nesreće u uvjetima opterećenja
8. Klasičan izgled, novo podudaranje, bolje performanse, izdržljiva, sigurna pratnja, štedi brige i trud.
_13282_61333.jpg)
_92453_41527.jpg)
| artikal | vrijednost |
| Kapacitet spremnika goriva | 10-20L |
| Putnici | 1 |
| Kočioni sustav | Prednji bubanj plus stražnji bubanj |
| Veličina gume | 5.00-12 |
| Masa praznog vozila | 400-500 kg |
| Maksimalna brzina | 30-50Km/h |
| Kapacitet nosivosti | Veća ili jednaka 400 kg |
| Sposobnost ocjene | 10-15 stupanj |
| Koristiti za | Teret |
| Vrsta vožnje | Motorizirani |
| Tip tijela | Otvorena |
| Vlast | 200 - 250W |
| napon | 48V |
| Istisnina | 111 - 150cc |
| Naziv marke | CQSP |
| Mjesto podrijetla | Kina |
| Chongqing | |
| Veličina | 2000*1350 mm |
| Certifikacija | TOČKA |
| Motor | 150CC, zračno hlađen |
| Teret | 1.7m*1.25m |
| Baterija | 12V9Ah |
| Vlast | > 800W |
| Boja | Prilagođeno |

teretni motor triporteur
Atributi proizvoda
| Motor | 200cc, vodeno hlađenje |
| Šasija | 50*100 |
| Stražnja osovina | Intergralni booster bubanj, Φ220 |
| Operativni model | Ručka (opcijski volan automobila) |
| Prednji amortizer | 09 tip opruge |
| Stražnji opružni listovi | 5 plus 2 |
| Stražnja kočnica | Hidraulički |
| Vrsta kotača | Tri |
| Prednja/stražnja guma | 4.5-12/4.5-12 |
1. Sjedalo je izrađeno od visokokvalitetne kože i spužve, plus naslon za leđa je poboljšan u skladu s ljudskim inženjeringom, te stvari povećavaju udobnost i smanjuju umor.
2. Spremnik ima aerodinamični dizajn koji čini da izvana izgleda dominantno, a unutrašnjost spremnika je otporna na hrđu, izvrsne kvalitete, sigurna i izdržljiva.
Proizvodna prednost
1. Oprema za inspekciju zadovoljava proizvodne zahtjeve, uključujući 3 linije za zavarivanje okvira, 8 linija za zavarivanje odjeljaka i 2 linije za zavarivanje u kabini; 3 linije za sklapanje vozila, 2 linije za pregled vozila; 2 Linija za pečenje boja za automobile.
2. Radionica za pjeskarenje, kako bi se osiguralo da nema neravnih mjesta prije pečenja boje, obojite okvir i glatku površinu kočije.
3. Glavne osnovne komponente neovisnog istraživanja i razvoja, neovisna proizvodnja, smanjuju troškove u isto vrijeme, više osiguravaju kvalitetu i performanse proizvoda.
4. Vodeća moderna industrijska baza u industriji. Potrošite stotine milijuna juana za izgradnju inteligentnih fleksibilnih proizvodnih linija.
Popularni tagovi: kiper s motorom na tri kotača, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visoka kvaliteta, na prodaju












