DAYANG T5 u sivoj boji visoke kvalitete Zatvorena kabina Trokolesni motorni motor Van Cargo 300cc Prodajem zatvoreni teretni motocikl na tri kotača







| artikal | vrijednost |
| Koristiti za | Teret |
| Vrsta vožnje | Motorizovani |
| Tip tijela | Otvorena |
| Ovjera | ccc, ISO9001: 2000 |
| Vlast | & gt; 800W |
| napon | 12V |
| Pomak | 201 - 250 ccm |
| Naziv robne marke | DAYANG |
| Mjesto podrijetla | Chongqing, Kina |
| Veličina | 3.8M*1.4M*1.4M |
| Ime proizvoda | Teretni tricikl |
| Boja | Siva |
| Motor | 300CC vodeno hlađenje |
| Guma | 5.5-13 |
| Stražnja osovina | Potpuno plutajuća i izdržljiva stražnja osovina srednje brzine |
| amortizer | Load King amortizer |
| okvir | 40*100 |
| Veličina kartonske kutije | 2.5*1.4m |
| Gorivo | Benzinski |
| Baterija | 32A |
Popularni tagovi: zatvoreni teretni motocikl na tri kotača, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visoke kvalitete, na prodaju














