
utovarivač tereta tricar
Značajke proizvoda
1. Neovisno dizajnirao i razvio novi vrhunski automobil s ravnom platformom, osim prednjih svjetala i instrumenata, ostatak novog kalupa
2. Izgled automobila je luksuzan, atmosferski, jedinstvenog oblika, vrlo individualan
3. Prekrivni dijelovi imaju izvrsnu izradu, jastuk sjedala je mekan i udoban, a inženjering čovjeka i stroja je razuman.
4. S novom amortizacijom udarca okvira od 270 i izvrsnim performansama šasije, učinite tricikl udobnim za vožnju, slobodno ga kontrolirajte
5. Ovaj model trenutno predstavlja najvišu razinu našeg ravnog automobila
Postupak
1. Tehnologija materijala: Od 100 čeličnih proizvoda odabrat ćemo 5-10 proizvoda koji zadovoljavaju naše standarde, a ostatak materijala isporučit ćemo drugim tvornicama marki drugog i trećeg reda. Samo oni proizvodi koji zadovoljavaju našu debljinu, veličinu i materijale mogu proći našu provjeru, tako da je naša stopa odabira 5 posto -10 posto. Naša linija za proizvodnju okvira sastoji se od 18 procesa.
2. Također koristimo pneumatsko učvršćenje u procesu proizvodnje kako bismo osigurali veću čvrstoću zavarivanja i bolju konzistenciju, a proizvodnja učvršćenja odnosi se na automobilski standard i dobila je niz patenata.


Izgled "Tigra 2022" kao i uvijek snažan i čvrst, uglat, ali delikatniji, tigrasto lice je zgodno neuobičajeno. NOVODIZAJNIRANI UPRAVLJAČ I RETROVIZOR SU POPUT PARA UPRAVLJENIH TIGROVIH UŠI, "TIGROVA GLAVA" NA CRNOM MJESECU KOJA MODELIRA SVIJETLA SVJETLA, OKO 2 NARANČASTA SMJERAVCA KAO PAR JAKIH TIGROVIH OČI, hladan pogled ispred sebe, bez ljutnje WEI-a . Tu su tigrasti prednji amortizeri koji dvije debele opruge, baš kao par snažnih i snažnih tigrovih kandži, čvrsto stežu glavčinu prednjeg kotača, snažno nadmoćno.
Široki jednodijelni okvir ocrtava debelu kralježnicu "Tigra 2022", a lijepo zakrivljeni povećani spremnik za gorivo i mekani jastuk sjedala savršeno se stapaju s kolicima oblikovanim jednim udarcem kako bi oblikovali snažno tijelo "Tigra 2022". Od početka do kraja, "Tigar 2022" blago odiše superiornom, nadmenom arogancijom, zapravo je isti.


| artikal | vrijednost |
| Kapacitet spremnika goriva | 10-20L |
| Putnici | 1 |
| Kočioni sustav | Prednji bubanj plus stražnji bubanj |
| Veličina gume | 5.00-12 |
| Masa praznog vozila | 400-500 kg |
| Maksimalna brzina | 30-50 Km/h |
| Kapacitet nosivosti | Veća ili jednaka 400 kg |
| Sposobnost ocjene | 10-15 stupanj |
| Koristiti za | Teret |
| Vrsta vožnje | Motorizirani |
| Tip tijela | Otvorena |
| Vlast | 200 - 250W |
| napon | 48V |
| Istisnina | 111 - 150cc |
| Naziv marke | CQSP |
| Mjesto podrijetla | Kina |
| Chongqing | |
| Veličina | 2000*1350 mm |
| Certifikacija | TOČKA |
| Motor | 150CC, zračno hlađen |
| Teret | 1.7m*1.25m |
| Baterija | 12V9Ah |
| Vlast | > 800W |
| Boja | Prilagođeno |

Osam optimizacija dizajna
1. Izvorni dizajn strukture šasije je razumniji, veće čvrstoće, izdržljiviji, što povećava sigurnost vozila
2. Motor ima opružni spoj koji je udobniji i lakši za zamjenu
3. Kutija za baterije može se instalirati od 18A do 32A i može se zamijeniti po želji, štedeći brige i praktično
4. S naslonom za ruke i kutijom za alat za jednostavno nošenje
5. S mehanizmom naknadnog sagorijevanja za lakše penjanje
6. Tricikl je podebljan i zavaren robotom plus ručnim zavarivanjem, što čini ukupnu čvrstoću jačom
7. Dizajn međuosovinskog razmaka je razumniji kako bi se spriječile nesreće u uvjetima opterećenja
8. Klasičan izgled, novo podudaranje, bolje performanse, izdržljiva, sigurna pratnja, štedi brige i trud.
Popularni tagovi: teretni motocikl na tri kotača hlađen zrakom, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, visoka kvaliteta, na prodaju










